Wie is wie?

Management

Dominique Savelkoul,
waarnemend directeur 
Dominique.Savelkoul@muzee.be

Isabel Van Dael,
zakelijk onderdirecteur
Isabel.VanDael@muzee.be

Wetenschappelijk beleid en onderzoek

Mieke Mels,
curator
Mieke.Mels@muzee.be

Ilse Roosens,
curator
Ilse.Roosens@muzee.be

Adriaan Gonnissen,
curator
Adriaan.Gonnissen@muzee.be

Wendy Van Hoorde,
wetenschappelijk medewerker
Wendy.VanHoorde@muzee.be

Behoud en beheer

Barbara de Jong,
hoofd behoud en beheer
Barbara.deJong@muzee.be

Stijn Peeters,
collectieregistrator
Stijn.Peeters@muzee.be

Johan Van Roose,
administratief medewerker
Johan.VanRoose@muzee.be

Huguette Devriendt,
administratief medewerker
Huguette.Devriendt@muzee.be

Eva Vanacker,
administratief medewerker
Eva.Vanacker@muzee.be

Publiekswerking

Inne Gheeraert,
hoofd publiekswerking
Inne.Gheeraert@muzee.be

Elise Vanhoecke,
educatief medewerker
Elise.Vanhoecke@muzee.be

Nina De Bruyne,
onthaalmedewerker
Nina.DeBruyne@muzee.be

Communicatie

Colette Castermans,
hoofd communicatie
Colette.Castermans@muzee.be

Inge Busschaert, persverantwoordelijke en webmaster
Inge.Busschaert@muzee.be

Patrick Vereecke
depotbeheer

Administratieve cel

Bram Bekemans,
boekhouder
Bram.Bekemans@muzee.be

Eline De Cloedt,
dienst personeel
Eline.DeCloedt@muzee.be

Gerda Balcaen Gerda.Balcaen@muzee.be

Lizy Delheye
Lizy.Delheye@muzee.be

Nancy Blieck
Nancy.Blieck@muzee.be

Gebouw & facility

Maarten Van Colen, verantwoordelijke gebouw & facility

Technische ploeg

Eddy Billiau
Luc Hessens
Lorenzo TJaeckx
Ronny Malesys

Onderhoudsploeg

Karine Inghelbrecht
Shahida Bi Aziz
Christiaan Laforce
Ubah Mohamed Shil

Bibliotheek

info@muzee.be

Security

klik hier